Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Dream to live clean?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

 

    Centrum Kas Fiskalnych  

 

Kasy fiskalne

Nowoczesna przenośna kasa z kopią elektroniczną ACLAS Kobra doskonale nadaje się do małych placówek handlowych, gastronomicznych i usługowych, zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie.

Novitus Next, pierwsza kasa fiskalna oparta o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie.  Novitus next to już nie tylko rejestracja podatku VAT, ale także wiele zaawansowanych e-usług, które wspierają każdego kupca i jego klientów. To także solidny projekt i znakomita ergonomia. Czuły, dotykowy ekran i alternatywnie klawiatura fizyczna. To użytkownik wybiera optymalny dla siebie sposób obsługi i może go elastycznie zmieniać w trakcie pracy z urządzeniem.

Posnet Revo to bardzo interesująca kasa fiskalna oferująca szereg unikalnych funkcji, a przy tym bardzo nowoczesna i wyjątkowo odporna eksploatacyjnie. Bardzo interesująca jest możliwość podłączenia do kasy wagi elektronicznej w pełni integrującej się z kasą, dzięki czemu za stosunkowo niską cenę otrzymujemy zestaw kasa-waga.

to kasa przeznaczona dla małych i średnich punktów handlowych. Umożliwia m.in. wydrukowanie na paragonie numeru NIP nabywcy, a także 40 znaków w nazwie towaru lub usługi. Posiada dużą bazę towarową 8000 PLU oraz elektroniczną kopię paragonu.

to wyposażona w kopię elektroniczną wersja jednej z najczęściej kupowanych kas fiskalnych. Szczególnie popularna jest w małych punktach sprzedaży.

   POSNET MOBILE HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni. Mobile HS EJ to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowo prosta obsługa, małe gabaryty i wytrzymała bateria czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej.

jest przygotowana do operacji przejścia na walutę Euro jako podstawowy środek płatniczy w Polsce. Funkcja „definicja waluty ewidencyjnej” pozwala na określenie daty przejścia na Euro. W sytuacji, kiedy kasa nie współpracuje z programem magazynowym, w momencie przejścia na nową walutę ewidencyjną program kasy może przeliczyć ceny wszystkich towarów wg kursu zdefiniowanego na kasie.

Elzab Alfa Max E, to nowa linia wzornicza kas fiskalnych ELZAB oferująca najwyższą jakość technologii i zestaw funkcjonalny znany do tej pory wyłącznie z kas systemowych. Posiada wygodny i oszczędny zapis kopii elektronicznej paragonów. Dedykowana jest do pracy w dużych i średniej wielkości placówkach handlowych.

Pierwsza kasa fiskalna na polskim rynku z panelem dotykowym.
   W czasach wszechobecnej specjalizacji urządzenie doskonale wpisuje się w potrzeby odbiorców ceniących ciekawe wzornictwo, a przy tym szukających urządzenia pracującego niezawodnie przez lata, w różnych warunkach eksploatacji.

to mała i prosta w obsłudze kasa, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Kasa przygotowana jest do sprzedaży m.in. usług lekarskich, prawniczych, weterynaryjnych. Umożliwia wprowadzenie na paragonie NIP nabywcy, zgodnie z regulacjami obowiązującymi od 2013 r.
   Kasa posiada udogodnienia funkcjonalne przygotowane z myślą o użytkownikach wystawiających powtarzające się w treści paragony.

   Nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku.

jest kasą z kopią elektroniczną paragonów i funkcjonalnością równą kasom segmentu średniego. Jest to kasa dedykowana dla mniejszych sklepów spożywczych, sklepów mięsnych, cukierni, piekarni, małej gastronomii, szczególnie tam, gdzie możliwa jest praca w sieci LAN/WAN.

to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, ale dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi Li-Ion idealnie sprawdzi się również w pracy mobilnej.

to najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD). Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych.

Kasa Posnet Neo XL jest dedykowana dla średnich i dużych placówek handlowych. Jest to sprawdzona na rynku, zaawansowana kasa systemowa o wytrzymałej konstrukcji i bogatej funkcjonalności.

Kasa Posnet Ergo to kolejne interesujące urządzenie zbudowane na bazie dotychczasowych doświadczeń w tworzeniu kas fiskalnych firmy Posnet. Ta stosunkowo niewielka kasa łączy dotychczasowe, sprawdzone rozwiązania oraz bogatą funkcjonalność.

Taxi E to pierwszy taksometr fiskalny z kolorowym dotykowym wyświetlaczem LCD.
Taksometr został zaprojektowany według najnowszych technologii w oparciu o bogate doświadczenie w projektowaniu kas fiskalnych firmy Novitus.